Als raceliefhebber was ik best onder de indruk van wat Milestone afleverde met Hot Wheels Unleashed. Het bleek een ontzettend plezante en toegankelijke arcaderacer te zijn met een grote dosis nostalgie.
Blijkbaar is dat ook heel wat gamers en ouders niet ontgaan, want Hot Wheels Unleashed blijkt de snelst verkopende game ooit te zijn voor de Italiaanse ontwikkelstudio. Wat er meteen ook voor zorgt dat dit de populairste game is van Milestone.
Uiteraard heeft de bekende merknaam van Hot Wheels daar zeker iets mee te maken. Want ouders die niet zo thuis zijn in de gamewereld kopen toch sneller een game waarop een bekende merknaam plakt.
In het verleden stond dit regelmatig gelijk aan middelmatige games, maar met Hot Wheels Unleashed bewijst Milestone dat er toch goede games kunnen voortvloeien uit een samenwerking met een bekend merk.