Hazelight, bekend van de populaire co-op game It Takes Two, werkt aan een nieuwe co-op game die binnenkort onthuld zal worden. Creatief directeur Josef Fares deelde op X dat de studio aan een compleet nieuwe IP werkt, genaamd “S**** ******N”. Hij voegde eraan toe dat de officiële onthulling niet lang meer op zich zal laten wachten.
Hazelight bouwt verder op hun ervaring met co-op avonturen. Met titels als It Takes Two en A Way Out heeft de studio aangetoond een unieke plaats in te nemen in de game-industrie door volledig op twee-speler co-op te focussen. Hun vorige game, It Takes Two, verkocht meer dan 20 miljoen exemplaren, wat het enorme succes van hun aanpak bevestigt.
De studio onderscheidt zich door verhalen te vertellen die alleen in co-op beleefd kunnen worden, zonder een singleplayeroptie. Dit unieke concept heeft hen een loyale schare fans opgeleverd en voedt de verwachtingen rond hun aankomende titel. .
Hoewel de officiële naam van het spel nog niet is aangekondigd, lijkt dataminer billbil-kun, die bekend staat om zijn betrouwbare lekken van nieuwe spellen en hardware voordat deze formeel worden onthuld, de naam al voortijdig te hebben onthuld. In een bericht op de Dealabs-blog beweert billbil-kun dat het spel de titel “Split Fiction” zal dragen en hint hij erop dat de splitsing van het scherm een belangrijk element van de gameplay zal vormen.

Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



