Is VR aan een revival bezig? Je zou haast beginnen denken van wel als je ziet wat er de laatste tijd is aangekondigd rond Virtual Reality. Zo kondigde HTC de stijlvolle entertainmentbril Vive Flow aan en werd er een speciale versie van Resident Evil 4 ontwikkeld voor de Oculus Quest 2.
Tijdens een presentatie over de toekomst van Facebook en Oculus kwam Mark Zuckerberg plots met een wel héél speciale verrassing: Rockstar ontwikkeld een VR-versie van Grand Theft Auto: San Andreas, exclusief voor de Oculus Quest 2-bril.
Meer dan deze aankondiging kregen we niet, dus het is voorlopig nog wachten op footage en een mogelijke releasedatum. Al zal dit waarschijnlijk pas iets voor volgend jaar zijn gok ik.