Het voorbije weekend was het tijd voor Brussels Comic Con. En zoals dat hoort hadden ook wij een man ter plaatse, namelijk onze coöp buddie en goede vriend Razer. Hij gaf ons de toestemming om zijn Q&A met Steven Ogg (Trevor uit GTA V) te gebruiken voor Pragalicious.
Of hij iets vertelde over GTA VI of een geheim verklapte over Trevor, dat ontdek je in onderstaande video.
Razer is een trouwe bezoeker van beurzen en events zoals FACTS, Comic Con en een heleboel anderen. Abonneren op zijn kanaal is dus zeker geen slecht idee als je ook een fan bent.
De ouderdomsdeken van Pragalicious maar daarom zeker niet minder delicious dan het jonge grut van de crew. Wilde als kleine jongen een console kopen maar mocht niet van zijn papa. Dus sprak hij de gevleugelde woorden "Later als ik groot ben koop ik het allemaal zelf" Als jonge snaak was hij met zijn korte broek, witte sokken en sandalen vaste klant bij de lunaparken aan zee en op de kermis. Raakte in de ban van Snake en Pong, ging al snel door naar Quake, Hexen, Doom, Wolfenstein 3D en Delta Force. Maar de grote game changers waren Quake 3 Arena (1999) en Unreal Tournament (1999). Praga beweert trouwens dat hij het buitenechtelijke (of moeten we buitenaardse zeggen) kind is van Indiana Jones en Lara Croft. We zullen hem maar in zijn geloof laten... (of tijdig zijn medicatie geven)
Bekijk meer berichten