Vorige week wisten we jullie te vertellen dat Google besloten heeft om Stadia definitief op te doeken. Je kan sowieso een refund krijgen voor je hardware gaf Google mee, maar wat met de aangekochte software?
Ubisoft, dat heel wat games uitbracht die beschikbaar waren op Google Stadia, doet alvast een mooie geste. De studio gaat gedupeerden helpen om hun aankopen over te zetten naar pc.
Ubisoft stuurde daarover volgend bericht de wereld in: “Hoewel Stadia wordt gesloten op 18 januari 2023, zijn we blij om te delen dat we momenteel werken om de games die je bezit op Stadia naar pc te brengen via Ubisoft Connect,” vertelt Ubisoft senior corporate communications manager Jessica Roache. “We zullen meer te delen hebben over specifieke details, evenals de impact voor Ubisoft+-abonnees op een later tijdstip.“
Nog eventjes geduld dus maar dat komt dan toch al in orde.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



