Zondag was het de Xbox en Bethesda showcase met heel wat aankondigingen. Naar het einde van de show toe liet Phil Spencer de harten van de PlayStationfans sneller slaan, niet in goede zin weliswaar.
Hideo Kojima werd door de CEO van Microsoft Gaming verwelkomd en kreeg het woord om zijn nieuwste paradepaardje in een video voor te stellen met volgende woorden: “Yes there is a game I have always wanted to make. It’s a completely new game, one that no one has ever experienced or seen before”. Het bleef echter bij woorden want beelden van de game werden er niet getoond.
Ik kan me voorstellen dat Xbox-fans gek werden toen ze dit zagen en in het kamp van PlayStation zich in hun gat gebeten voelden. De schepper van de iconische PlayStation-titels Metal Gear Solid en Death Stranding stelde de mensen die Sony trouw zijn gerust toen hij onderstaande tweet de wereld instuurde.