Ubisofts open-wereld racegames The Crew en vooral The Crew 2 kunnen op heel wat fans rekenen binnen het genre. Voor die fans zou er binnenkort wel eens goed nieuws in de bus kunnen vallen.
Je hebt mensen zoals wij, gamers, die het spel spelen, en dan zijn er mensen, dataminers, die niets liever doen dan in de code van de games te duiken en op zoek te gaan naar diens diepste geheimen.
En in de tweede DLC, namelijk US Speed Tour East, van The Crew 2 zou dat best wel eens een link naar The Crew 3 kunnen zijn. Meer nog ze zouden zelfs de locatie van de derde telg in de reeks ontrafeld hebben, namelijk Hawaï.
Het was een Redditgebruiker die in de code dook en daarbovenop ontdekte dat nummer 3 best wel eens een battle royale-modus zou meekrijgen.
Zoals gezegd, niets is zeker maar we nemen aan dat u/RacingGameGuru0300 weet wat zegt.