Niet alleen de fans van Toy Story mogen zich in de handjes wrijven, ook die van Shrek. We kunnen jullie namelijk de eerste Shrek 5 teaser trailer aanbieden.
Komediegrootheden Mike Myers, Eddie Murphy en Cameron Diaz keren terug in hun bekende rollen als Shrek, Donkey en Fiona.
Emmy-winnares en superster Zendaya (The Odyssey, Dune-franchise) voegt zich bij de cast als Shrek en Fiona’s dochter Felicia, samen met Marcello Hernandez (Saturday Night Live, Happy Gilmore 2) en Skyler Gisondo (Superman, Booksmart) als Felicia’s broers Fergus en Farkle.
SHREK 5 wordt geregisseerd door filmmakers en Shrek-franchise-veteranen Conrad Vernon en Walt Dohrn. Vernon maakte deel uit van het regieteam van de voor een Academy Award genomineerde Shrek 2 en van DreamWorks Animations Madagascar 3: Europe’s Most Wanted en Monsters vs. Aliens.
Vernon heeft ook de stem ingesproken van Gingerbread Man, alias “Gingy,” in alle titels van het Shrek universum. Dohrn heeft als schrijver en ontwerper meegewerkt aan de tweede en derde Shrek-film en als Head of Story aan de vierde film. Dohrn heeft ook de stem ingesproken van het personage Rumpelstiltskin in Shrek Forever After. Daarnaast werkte Dohrn als coregisseur aan de eerste Trolls-film en regisseerde hij Trolls World Tour en Trolls Band Together.
De afgelopen twintig jaar zijn filmkijkers in de ban geraakt van de vermakelijke, onhandige avonturen van een onbegrepen ogre en zijn chaotische groep ondeugende sprookjesfiguren, gebaseerd op het boek van de schrijver William Steig.
Sinds Shrek, winnaar van de allereerste Academy Award voor Beste Animatiefilm, uitkwam in 2001, zijn Shrek, Donkey en Fiona (en hun vrienden, familie en kwelgeesten) uitgegroeid tot een onmiskenbaar onderdeel van de popcultuur en herinneren ze mensen overal ter wereld eraan dat schoonheid slechts een kwestie is van smaak.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



