We hadden het al wel zien aankomen maar misschien niet zo snel. Microsofts Xbox-divisie bevestigt dat ze werkt aan Project Helix. Dit is een nieuwe console die zowel console- als pc-games ondersteunt.
De Xbox-divisie van Microsoft heeft bevestigd dat het werkt aan een nieuwe console, met de codenaam Project Helix.
Het bedrijf zei dat het “volgende generatie” apparaat “toonaangevend zou zijn qua prestaties”. En zowel Xbox- als pc-games zou kunnen spelen, in tegenstelling tot zijn vorige machines.
Asha Sharma, de nieuwe gaming-CEO van Microsoft, zei dat de aankondiging deel uitmaakt van het “streven naar de terugkeer van Xbox” als merk. Ze voegde er aan toe dat er meer bekend zal worden gemaakt wanneer de jaarlijkse Game Developers Conference, of GDC, volgende week van start gaat in San Francisco.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.


