Bungie pakte uit met een speciale livestream voor Destiny 2: Renegades, de aankomende uitbreiding in het Year of Prophecy. Deze wordt ontwikkeld in samenwerking met Lucasfilm Games en geïnspireerd door Star Wars.
Ter gelegenheid van de release van de uitbreiding volgende week op 2 december 2025 heeft het team de lanceringstrailer van Destiny 2: Renegades en een tweede ViDoc, “Making of a Renegade”, in première gebracht, waarin hun creatieve proces en samenwerking met Lucasfilm Games worden belicht. Dit om een geheel nieuwe Destiny 2-ervaring te creëren met een duidelijke hommage aan Star Wars.
Tijdens de stream doken leden van het Destiny 2-ontwikkelaarsteam diep in Lawless Frontier, een nieuwe activiteit die is ontworpen voor herspeelbaarheid en schaalbare uitdagingen. In Renegades bouwen spelers reputatie op bij duistere Syndicate-facties via het nieuwe Notoriety-systeem, waarbij ze een reeks solo- of driepersoonsmissies uitvoeren in opdracht van drie verschillende facties.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



