In het midden van alle info die we op ons afkregen tijdens Gamescom treedt Bungie-CEO Pete Parsons af. Pete Parsons die al sinds 2003 bij Bungie werkte, heeft aan tal van grote titels gewerkt. Denk maar aan Halo 2 en Destiny. In 2015 werd hij CEO van de studio en hielp zo mee aan de launch van Destiny 2, en werkte in 2022 samen met PlayStation aan de controversiële overname van de studio.
Voor velen was Pete Parsons het gezicht van Bungie, het is voor velen dus ook een schok dat hij aftreedt. Dit liet Parsons weten in een blog bericht op de website van Bungie:
“Na meer dan twintig jaar mee te hebben geholpen met het bouwen van deze geweldige studio, het opzetten van de Bungie Foundation en het laten groeien van inspirerende community’s rondom ons werk, heb ik besloten de fakkel over te dragen. Deze reis was de grootste eer van mijn leven. Ik ben ontzettend trots op de werelden die we samen hebben gecreëerd en de miljoenen spelers die ze hun thuis noemen – en het meest van alles ben ik bevoorrecht dat ik de kans kreeg om samen te werken met de fantastische mensen bij Bungie.” – Pete Parsons
Ook de nieuwe CEO is al bekend, Justin Truman die al 15 jaar werkt als developer bij Bungie neemt deze befaamde fakkel dus over:
“Ik blijf me volledig inzetten om elk teamlid hier te steunen en mee te werken, terwijl we ons hart en ziel blijven storten in deze werelden. Werelden waar we van houden en waarvan we hopen dat ze jullie tijd en passie waard waren. Want uiteindelijk bestaan en groeien die werelden alleen dankzij jullie aanwezigheid.” – Justin Truman
Deze veranderingen lijken de releases van Destiny of Marathon niet te beïnvloeden, voor zover we weten.


