In Black Ops 6 is wall running opgedoken. Dataminers vonden de functie na de recente Season 3 Reloaded-update. Het gaat om een vroege versie van de mechanic die spelers laat rennen op muren door er simpelweg tegenaan te springen.
In sommige clips is te zien hoe spelers soepel over muren bewegen, wat het verplaatsen op de map makkelijker maakt. Ook in Warzone doken tests op, maar het is nog onduidelijk of deze feature ook in publieke wedstrijden werkt.
Volgens bekende leaker ‘CALL OF DUTY WARFARE’ werd een stuk code met de naam “AllowWallRun” toegevoegd. Deze wijziging wijst mogelijk op een testfase voor een toekomstige game.
Call of Duty 2025 zou naar verluidt een vervolg op Black Ops 2 worden. Die zou net als Black Ops 6 een verbeterde versie van omnimovement bevatten. Wall running zou daarbij logisch aansluiten.
Als wall running echt terugkeert in Call of Duty 2025, dan moeten maps mogelijk aangepast worden. Leaks beweren dat alle Black Ops 2 maps opnieuw uitgebracht worden, wat meer mobiliteit dus mogelijk zou kunnen maken.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



