Eerder deze week kwam het nieuws naar buiten dat Sony met een nagelnieuwe Limited Edition DualSense op de proppen komt. En wat voor eentje! Deze The Last of Us DualSense is nu onder andere bij Coolblue te pre-orderen voor levering op 10 april 2024.
Pragalicious wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen. Zo help je ons deze website te onderhouden en te verbeteren.
Het opvallende ontwerp van deze Limited Edition The Last of Us DualSense, dat is gemaakt in nauwe samenwerking met het creatieve team van Naughty Dog, heeft glanzende trofeepictogrammen op het oppervlak die doen denken aan belangrijke momenten, personages en gebeurtenissen uit The Last of Us Part I en The Last of Us Part II.
“We waren enthousiast over de kans om de Last of Us-franchise te gedenken in een controller waar fans en ons eigen team dol op zouden zijn.We wilden ervoor zorgen dat beide delen van The Last of Us vertegenwoordigd zijn. Dit via trofeepictogrammen die in zwartglans op de controller zijn gedrukt. Onder de trofeeën zijn er drie bijzondere afbeeldingen die TLOU-fans meteen zullen opvallen: De vuurvlieg, de mot en de wolf. Spelers zullen het iconische gespoten logo van de Fireflies uit deel I herkennen. De mot en de wolf staan voor de verstrengelde levens en de dualiteit tussen Ellie en Abby in deel II.”
Zelf deze Limited Edition The Last of Us DualSense-controller in huis halen?
Pre-order hem dan nu onmiddellijk via Coolblue.be, want op=op!
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.








