Ik ben een absolute fan van de Sniper Elite-serie, en ik ben dan ook heel benieuwd naar de release van Sniper Elite: Resistance. De game verschijnt 30 januari op consoles, pc en Xbox Game Pass bij launch.
In een aangrijpend nieuw verhaal dat parallel loopt aan Sniper Elite 5, neemt Harry Hawker, agent van de Special Operations Executive (SOE), voor het eerst de leiding als hij een verraderlijke nieuwe Wunderwaffe ontdekt – iets dat zo krachtig is dat het garandeert dat de nazi’s de oorlog zullen winnen.
Sniper Elite biedt ongeëvenaarde sluipmechanieken, stealth en tactische third-person gevechten: Resistance richt de aandacht van de bekroonde serie op een verborgen oorlog, ver van de frontlinies, diep in het hart van bezet Frankrijk.
In samenwerking met het Franse verzet moet deze dodelijke aanvulling op het arsenaal van het Reich worden uitgeschakeld. Meerdere Kill List-doelen en verschillende infiltratie- en extractiepunten geven je een ongeëvenaarde keuze in het bereiken van doelen en het creëren van je eigen speelstijl.
De volledige campagne kan ook in coöp worden gespeeld. Vecht samen met een bondgenoot tegen de oorlogsmachine van de nazi’s om wapens, voorwerpen en tactische kennis te delen, maar help elkaar ook terug in de strijd als je tijdens vuurgevechten neergaat.
Zoek unieke Propaganda-posters in de hoofdcampagne en kruip in de huid van een Franse verzetsstrijder in alle nieuwe Propaganda-missies. Tijdens deze scenario’s sluip, sluip en schakel je vijanden uit om tijdgevoelige doelen te voltooien en de nazi-bezetting te helpen beëindigen.


