Tijdens de State of Play van deze nacht heeft heeft Sucker Punch enigszins verrassend Ghost of Yotei aangekondigd. Deze nieuwste game in de Ghost-serie laat ons kennis maken met een nieuwe held: Atsu.
Het verhaal van Atsu speelt zich af in 1603, meer dan 300 jaar na de gebeurtenissen van Ghost of Tsushima. De setting is de omgeving van de berg Yōtei, een imposante piek in het hart van Ezo, een gebied dat tegenwoordig bekend staat als Hokkaido. In 1603 viel dit gebied buiten de heerschappij van Japan en was het gevuld met uitgestrekte graslanden, besneeuwde toendra’s en onverwachte gevaren.
Bij het ontwikkelen van deze nieuwe Ghost-game wilden de makers de kernwaarden van Ghost of Tsushima behouden: spelen als een rondzwervende krijger in het feodale Japan, vrijheid om in je eigen tempo te verkennen, en de schoonheid van de wereld benadrukken. Tegelijkertijd wilden ze blijven innoveren. De nieuwe setting biedt ook de mogelijkheid om nieuwe mechanieken, gameplay-verbeteringen en zelfs nieuwe wapens te introduceren.
Ghost of Yotei is ook de eerste game van Sucker Punch die volledig is ontwikkeld voor de PlayStation 5. De game moet volgens jaar in 2025 verschijnen.








Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



