Het pretparkseizoen zit er bijna helemaal op. Gelukkig kunnen pretparkfanaten, zoals onze eigenste MrRolfsonn, terecht in virtuele pretparken zoals bijvoorbeeld Park Beyond om de winter door te komen.
Vandaag verschijnt de gratis 2.0-update op pc voor Park Beyond. Dezelfde update wordt beschikbaar gesteld voor PlayStation en Xbox op 18 oktober.
Dankzij feedback van de community introduceert de 2.0-patch verbeteringen aan onder meer performance optimalisatie, cameragedrag, het creëren van achtbanen, plaatsen van elementen en meer.
De gratis update introduceert ook het ‘Parks and Prefabs sharing platform’ via mod.io. Van het kleinste decorelement, aangepaste winkels en attracties tot volledige pretparken; spelers kunnen hun creaties met vrienden en de hele wereld delen via het “Community Content” menu.
Daarnaast is er vandaag ook de launch van Park Beyonds eerste themawereld: Beyond eXtreme, die een vleugje 90’s en extreme sporten naar elk park brengt aan de hand van twee missies, gekke entertainers, nieuwe attracties (met waaghalzen in het achterhoofd bedacht) en een hoop items om de meest explosieve sfeer voor bezoekers te creëren.
Beyond eXtreme maakt deel uit van de Annual Pass en is ook apart verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc.


