Bungie onthulde gisteren op Sony’s PlayStation Showcase dat Cayde zal terugkeren voor de volgende Destiny 2 uitbreiding, The Final Shape. Maar hoe dat zal gebeuren gaf de ontwikkelaar nog niet vrij.
Bungie zal dit laatste content pack op 22 augustus helemaal uit de doeken doen op een speciale Destiny 2 showcase.
“Dit is een gedenkwaardig moment voor Bungie, nu we onze evolutie naar een multi-game studio voortzetten,” zei Bungie CEO Pete Parsons in een persbericht. “Meer dan dertig jaar passie voor het maken van ongelooflijke games heeft ons hierheen geleid en zal ons naar de toekomst stuwen. We hebben een enorme hoeveelheid werk voor de boeg, waaronder het verder uitbouwen van ons Marathon-ontwikkelteam en het jarenlang ondersteunen van Destiny. Met onze partners bij PlayStation werken we eraan om onze gedurfde visie van Bungie als een echt entertainmentbedrijf te verwezenlijken, terwijl we nooit onze kernmissie vergeten: werelden bouwen die vriendschap inspireren.“
De tienjarige reis van Destiny‘s Light & Darkness-saga nadert zijn epische einde. Op 22 augustus laat Bungie tijdens het Destiny Showcase-evenement de eerste details zien van wat je kunt verwachten. Tijdens deze showcase tonen de ontwikkelaars van Bungie meer van The Final Shape en geven ze een vooruitblik op de toekomst van Destiny 2. Fans kunnen het evenement volgen op de officiële Destiny Twitch– en YouTube-kanalen.
We zijn benieuwd!