Ubisoft en Rainbow Six Siege is een match made in heaven. De tactische first person shooter draait al heel wat jaren mee, en nog steeds met enorm succes. Vanaf 30 mei verwelkomen we een nieuw seizoen, genaamd ‘Operation Dread Factor’.
Bij een nieuw seizoen hoort natuurlijk een nieuwe Operator. Deze keer voegt Fenrir tot de rangen van het verdedigende team van Rainbow Six Siege. Hij zal zich bewapenen met de F-NATT dread mine die zal toeslaan op het zicht van de tegenstander, dit met mogelijks dodelijk afloop.
De map Consulate zal een opknapbeurt krijgen en er zullen ook verschillende verbeteringen toegepast worden. Onderaan kunnen jullie een mooi overzicht vinden van verschillende video’s waarin alle belangrijke punten worden uitgelegd.