Nft’s, het is en blijft een ding. Ik ben niet bepaald voorstander van deze verkoopbare digitale kunst, maar bedrijven zoals Square Enix duidelijk wel.
Ze hebben de eerste beelden vrijgegeven van Symbiogenesis, een game waarin zo’n 10.000 personages gaan zitten die door het leven gaan als nft. Dit wil dus zeggen dat je deze personages kan kopen, in het verhaal gebruiken en daarna ook kan doorverkopen.
Deze nft’s kunnen niet alleen in de game gebruikt worden, maar ook als profielafbeelding op verschillende sociale media. Je merkt het, de creativiteit druipt er van af.
Misschien dat Square Enix nog meer in petto heeft voor ons met deze nft’s, want op 17 maart wordt de officiële website van Symbiogenesis online gezet met daarop meer info over de werking van de game.