Tijd is de remake van Prince of Persia: The Sands of Time niet gunstig gezind. De ontwikkeling loopt allesbehalve van een leien dakje en heeft Ubisoft doen beslissen om de game opnieuw uit te stellen.
De remake van Prince of Persia: The Sands of Time, dat voor het eerst het levenslicht zag in 2003, was al een paar keer uitgesteld en zou normaal gezien eind dit jaar moeten uitkomen.
Ubisoft had eerder beslist om de ontwikkeling over te dragen van twee Indiaanse studio’s aan het Ubisoft-team in Montréal en dat heeft er dus voor gezorgd dat de game zeker niet meer in het boekjaar 2023 zal vallen. Dat boekjaar eindigt op 31 maart 2023.
The Sands of Time werd in 2020 aangekondigd, maar werd ondertussen dus al vier (!) keer uitgesteld. Eerder werden altijd de gevolgen van de coronapandemie als schuldige aangewezen.