Jaren geleden amuseerde ik me rot met SimCity (1993), maar die serie lijkt ten dode opgeschreven. Misschien moet ik me misschien eens wagen aan Endzone – A World Apart van Assemble Entertainment en Gentlymad Studios.
Onze Lazlo kon eerder al uitgebreid aan de slag met de pc-versie van deze post-apocalyptische city builder. Hij was in zijn review dan ook best te spreken over deze game die thuishoort in het rijtje van Banished, Surviving the Aftermath en Frostpunk.
Vandaag vernemen we dat de game op 22 mei ook naar Xbox Series X|S en PlayStation 5 komt, en dit als Survivor edition.
De consoleversie, Survivor Edition, laat spelers kennismaken met de wereld van Endzone, waar ze verantwoordelijk zijn voor de laatst overgebleven nederzetting van mensen die na 150 jaar in ondergrondse bunkers naar de oppervlakte van de aarde zijn gekomen om te ontsnappen aan de wereldwijde vernietiging door een nucleaire holocaust.