De liefhebbers van sniper rifles en stealth gameplay die kunnen vanaf 4 juni aan de slag met Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Hoog tijd dus dat ontwikkelaar CI Games ons nog eens wat gameplay laat zien.
In deze gameplay trailer uiteraard alles wat je van de game mag verwachten met kogels die iemands hoofd doorboren in slow motion, en met een killcam die naar meer van dit soort finishers doet verwachten.
We maken ook kennis met een aantal omgevingen en wat tegenstanders die op ons zitten te wachten. Of beter gezegd, die ons opwachten zodat wij ze kunnen uitschakelen.
Mijn enige puntje van kritiek: in Sniper Elite vind ik de X-ray killcam beelden wel passen maar hier is het er precies wat over. Of zie ik dat verkeerd?
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



