fbpx

Disney pakt uit met eerste trailer voor animatiefilm Raya and the Last Dragon

Je moet het de mensen van zowel Disney als Pixar nageven: ze maken fantastische animatiefilms. De volgende in het rijtje is Raya and the Last Dragon waarvan we een eerste trailer te zien krijgen.

Het verhaal van deze nieuwe prent gaat als volgt: Raya and the Last Dragon neemt ons mee op een spannende, epische reis naar de fantasiewereld van Kumandra, waar mensen en draken lang geleden in harmonie samenleefden.

Maar toen een kwade kracht het land bedreigde, offerden de draken zichzelf op om de mensheid te redden. Nu, 500 jaar later, is datzelfde kwaad teruggekeerd en is het aan een eenzame krijger, Raya, om de legendarische laatste draak op te sporen om het gebroken land en zijn verdeelde mensen te herstellen.

Tijdens haar reis zal ze echter leren dat er meer nodig is dan een draak om de wereld te redden – er is ook vertrouwen en teamwork voor nodig.

Gepubliceerd door Praga

De ouderdomsdeken van Pragalicious maar daarom zeker niet minder delicious dan het jonge grut van de crew. Wilde als kleine jongen een console kopen maar mocht niet van zijn papa. Dus sprak hij de gevleugelde woorden "Later als ik groot ben koop ik het allemaal zelf" Als jonge snaak was hij met zijn korte broek, witte sokken en sandalen vaste klant bij de lunaparken aan zee en op de kermis. Raakte in de ban van Snake en Pong, ging al snel door naar Quake, Hexen, Doom, Wolfenstein 3D en Delta Force. Maar de grote game changers waren Quake 3 Arena (1999) en Unreal Tournament (1999). Praga beweert trouwens dat hij het buitenechtelijke (of moeten we buitenaardse zeggen) kind is van Indiana Jones en Lara Croft. We zullen hem maar in zijn geloof laten... (of tijdig zijn medicatie geven)

%d bloggers liken dit: