Ik ben verre fan een fan van horrorfilms. Het heeft te maken met het vierde leerjaar en Chucky, maar verder ga ik jullie er niet mee vervelen. Op een of andere manier vind ik het toch interessant om dit type games te volgen.
Eentje waar ik al een tijdje naar uitkijk, is The Medium. Een game die eigenlijk samen met de Xbox Series X had moeten uitkomen, maar waar de ontwikkelaars iets meer tijd nodig hadden om de game volledig af te werken.
In een nieuwe developer diary vertellen de mensen van Bloober Team waarom ze gekozen hebben voor de specifieke grafische stijl die de game nu heeft. Verder gaan ze in op het kleurgebruik wat bepaalde emoties zou moeten oproepen bij de spelers.
Een interessant weetje is dat de muziek mee is gecomponeerd door Akira Yamaoka. Deze man kennen we van het fantastische Silent Hill.
The Medium verschijnt over een dikke twee weken, op 28 januari op precies te zijn, voor Xbox Series X|S en PC.