Battlefield 6 is de succesvolste launch in de geschiedenis van de reeks

Battlefield 6 gratis

Electronic Arts en Battlefield Studios onthullen dat Battlefield 6, de ultieme all-out warfare-ervaring, een wereldwijd succes is. De game breekt alle bestaande records binnen de reeks. Het spel positioneert zich als een van de grootste game- en entertainmentreleases van het jaar. Battlefield 6 is nu verkrijgbaar voor PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc via Steam, EA app en Epic Games Store.

Na een Open Beta in augustus die alle records verbrijzelde, kende Battlefield 6 een ongeëvenaarde lancering. In de eerste drie dagen na de lancering werden al meer dan zeven miljoen exemplaren verkocht, en dat aantal loopt nog steeds op. De gepassioneerde community speelde samen ruim 172 miljoen matches, terwijl er meer dan 15 miljoen uur aan gameplay werd bekeken op streamingplatformen. Bovendien behaalde de game het hoogste aantal gelijktijdige spelers van de hele reeks.

Battlefield 6 tilt de strijd naar ongekende hoogten met gloednieuwe multiplayermodi, een adembenemende blockbuster single player-campagne, de terugkeer van Portal met krachtige tools voor creators, en talloze verbeteringen zorgen voor een opmerkelijke sandbox waarin elk gevecht, elk voertuig en elke strategie de overwinning kan betekenen.

De explosieve lancering van Battlefield 6 is de eerste stap om een Battlefield-universum op te bouwen, en Season 1 gaat op 28 oktober al van start. De eerste fase van Season 1 is getiteld Rogue Ops en introduceert de nieuwe map Blackwell Fields en de intense nieuwe 4v4-modus Strikepoint.

Gepubliceerd door Praga

De oudste van Pragalicious, maar zeker niet minder 'delicious' dan het jonge grut van de crew. Als kleine jongen wilde hij een console kopen, maar dat mocht niet van zijn papa. Dus sprak hij de gevleugelde woorden: "Later, als ik groot ben, koop ik het allemaal zelf!" Als jonge snaak was hij met zijn korte broek, witte sokken en sandalen een vaste klant bij de lunaparken aan zee en op de kermis. Hij raakte in de ban van Snake en Pong, en ging al snel door naar Quake, Hexen, Doom, Wolfenstein 3D en Delta Force. Maar de echte game changers waren Quake 3 Arena (1999) en Unreal Tournament (1999). Praga beweert dat hij het buitenechtelijke (of moeten we buitenaardse zeggen) kind is van Indiana Jones en Lara Croft. We zullen hem maar in zijn geloof laten... (of tijdig zijn medicatie geven).

Ontdek meer van Pragalicious

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder