Dé grootste verrassing tijdens de Nintendo Direct was voor mij toch de nieuwe IP van FromSoftware. The Duskbloods, die mij met zijn gothische stijl heel hard doet denken aan Bloodborne, zal exclusief uitkomen voor de Nintendo Switch 2. The Duskbloods staat gepland voor een release in 2026.
De gothische stijl die The Duskbloods meekrijgt deed mij meteen denken aan Bloodborne. Dat is ook niet meer dan normaal als je weet dat Hidetaka Miyazaki, bekend om zijn werk aan jawel: Bloodborne, hier aan mee werkt. Het spel bevat PvPvE elementen zodat je niet alleen tegen de omgeving en vijanden vecht, maar ook tegen andere spelers.
De eerste trailer onthult een duistere, gotische wereld met duidelijke invloeden van vampirisme en steampunk. Spelers nemen de rol aan van de ‘Duskbloods’, krijgers met bovennatuurlijke krachten verkregen door een mysterieuze bloedtransfusie. Het doel is om te strijden voor de ‘Primal Blood’, een essentie die cruciaal is in het naderende einde van de mensheid. Opvallend zijn ook de futuristische elementen, naast de Victoriaanse architectuur die we gewend zijn, zijn er hints naar geavanceerde technologieën. We zien jetpacks en moderne treinen in de trailer wat duidt op een mix van oud en nieuw in de wereld van The Duskbloods.
Kom op 4 april meer te weten over de visie achter deze nieuwe IP van FromSoftware. Miyazaki zal dieper ingaan op de concepten en inspiratiebronnen achter het spel. En zo is The Duskbloods wel een titel om naar uit te kijken. Zeker voor de mensen die graag hun tanden stuk bijten op uitdagende bazen in een meeslepende wereld.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



