CD Project Red toont ons de eerste trailer van The Witcher 4 en dit is zes minuten lang genieten! Wat kijk ik uit naar deze game en door deze beelden ben ik alleen nog meer hyped. Nu na de heisa met Cyberpunk heb ik wel mijn les geleerd, dus toch met een klein hartje afwachten dat deze goedkomt.
Maar wat een trailer, we zien een oudere Ciri dan uit de vorige games die duidelijk weet wat ze doet. Combat training door Witchers, magic training door Yennefer, combineer deze twee en je krijgt een heel dodelijke combo zo blijkt.
Als we nog meer naar de details kijken dan zien we dat Ciri Witcher potions drinkt dat dodelijk is voor iemand zonder de mutagen. Dit doet ons vermoeden dat ze de trial of grass doorstaan heeft op een bepaald moment.
Meer in detail treden doe ik niet, geniet zelf maar van deze prachtige zes minuten durende trailer van The Witcher 4.


