Wordt het F1-seizoen van dit jaar toch nog spannend? Is er eindelijk iemand opgestaan die Max Verstappen uit het wiel kan rijden? Het zou wel eens kunnen… Onze eigen Lando Norris en Max Verstappen, MrRolfson en Wolnir, krijgen er binnenkort alvast wat content bij in hun geliefkoosde F1 24.
Electronic Arts laat weten dat het derde seizoen van EA Sports F1 24 op 18 september van start gaat.
Season 3 geeft spelers de mogelijkheid om te racen met de nieuwe Formula 2-auto’s uit het 2024-seizoen en ook de ‘Elimination’-modus keert terug. De update staat in het teken van de toekomst van de sport met speciale events die zijn geïnspireerd op de rijzende sterren Oliver Bearman en Jack Doohan. Ook wordt de indrukwekkende carrière van motorsport-icoon Ayrton Senna gevierd.
Fans kunnen kennismaken met aanstormend talent nu de 2024 Formula 2-auto’s en coureurs hun intrede doen in F1® World en de F2 Track Mastery-events dagen spelers uit om het gaspedaal stevig in te drukken op iconische circuits als Silverstone, Spa, Francorchamps en Lusail International Circuit. De Elimination-spelmodus keert tijdelijk terug en is exclusief voor de F2. Spelers nemen het in een online knockout race tegen elkaar op om de “Neon Drive’ gear set vrij te spelen.
Het derde seizoen bevat nieuwe uitdagingen om naar uit te kijken, nieuwe Race Scenarios en een vernieuwde Podium Pass, samen met exclusieve in-game beloningen. Fans kunnen onder andere Jack Doohan helpen om de grootste namen op het circuit af te troeven, het Race Scenario van Oliver Bearman’s voltooien om zijn 2024 Saudi Arabian Grand Prix-helm vrij te spelen en deelnemen aan een nieuwe Pro Challenge.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



