De release van EA SPORTS FC 25 komt steeds dichterbij. Op 27 september is het zover en in de aanloop van deze datum krijgen we steeds meer info voorgeschoteld. Na de nieuwe competities en stadions is het nu tijd om de ratings van de 25 belangrijkste spelers in EA SPORTS FC 25 onder de loep te nemen.
In totaal zijn er vier spelers die de hoogste Overall Rating kregen toegewezen. Het gaat om Mbappé, Rodi en Erling Haaland. Onze eigenste Kevin De Bruyne moet het met één puntje minder doen, want hij kreeg 90 punten toegewezen.
Ook Thibaut Courtois vinden we terug in deze lijst met een Overall Rating van 89. Bij de dames is het Aitana die met de hoogste score van 91 gaat lopen.






Pragalicious wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen zodat we deze website kunnen onderhouden en verbeteren.
Zelf aan de slag met EA SPORTS FC 25 op 27 september?
Pre-order de game dan bij Coolblue.be.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



