Zou ontwikkelaar Rare ooit gedacht hebben in de begindagen van hun piraten-MMO Sea of Thieves dat de game zo succesvol zou worden? Het bedrijft pakt nu uit met fenomenale spelersaantallen waaruit blijkt dat maar liefst 40 miljoen mensen hun game spelen. En dan moet de game eind deze maand nog verschijnen op PS5!
De cijfers werden naar buiten gebracht door Rare zelf via een blogpost op de officiële website van de game. En uiteraard hoort daar een woordje van dank bij vanwege executive producer Joe “Three Sheets” Neate!
“Dat gezegd hebbende, wil ik ook van deze gelegenheid gebruik maken om het team hartelijk te bedanken, dat zo hard heeft gewerkt om meer dan honderd gratis updates te leveren sinds de lancering en nog veel meer opwinding en innovatie in het verschiet heeft. Seizoen 12 is bijna aangebroken en de nieuwe toevoegingen, zoals werpmessen en de Bone Caller, zullen onze sandbox opnieuw transformeren.”
En zoals gezegd, dan moet de PS5-versie nog verschijnen!


