Bestaat er een betere dag om een launch trailer te lanceren, en je game nog eens in de verf te zetten, dan de dag voor Halloween? Ze zijn slim daar bij TeamKill Media, het team achter de kosmische horrorgame Quantum Error.
Voor de goede orde, voorlopig verschijnt de game nu vrijdag exclusief op PlayStation 5. Al werd wel bevestigd dat deze titel ook naar andere platformen zou komen. Maar een datum hiervoor is nog niet bekend.
En het verhaal? Dat gaat als volgt: Wanneer de Monad Quantum Research Facility – 30 mijl uit de kust van CA – wordt aangevallen door een onbekende entiteit in het jaar 2109, waarbij het complex in vlammen opgaat en volledig wordt afgesloten, wordt er een noodoproep verzonden naar de Garboa Fire Dept in San Francisco, CA.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



