Wat vliegt de tijd… EA’s Battlefield-serie viert immers zijn twintigste verjaardag. Battlefield 1942 werd immers voor het eerst uitgebracht op 10 september 2002. Iets wat ze bij EA niet onopgemerkt voorbij willen laten gaan.
Iedereen zal wel zijn favorietje(s) hebben en bij mij zitten Battlefield 1, Battlefield Bad Company en Battlefield Vietnam daar zeker tussen.
“20 jaar geleden, op 10 september 2002, brachten DICE en EA Battlefield 1942 uit, en luidden daarmee een nieuw soort first-person shooter in – een shooter die je in staat stelde om deel te nemen aan grootschalige gevechten in een WW2-thema-sandbox die creativiteit aanmoedigde en leidde tot spektakels die we allemaal kennen als Only-In-Battlefield-momenten“, lezen we in de mededeling die het Battlefield team de wereld instuurde.
Om deze verjaardag te vieren kunnen spelers die deze maand inloggen in Battlefield 2042 genieten van vijf gratis Player Cards. Daarbovenop kan je ook drie Weapon Charms vrijspelen. Log je in tussen 13 en 19 september dan krijg je de Antarctic Patrol-Charm. Tussen 20 en 27 september inloggen is goed voor de Crab Rave.