Marvel’s Wolverine komt op 15 september uit. Hoog tijd om nog eens een trailer te lossen, dachten Insomniac Games en Sony.
In de Ain’t No Hero trailer genieten we vooral weer van de brutale gameplay die we in de game mogen verwachten. Duidelijk heel wat donkerder dan de gameplay die we gewoon zijn uit de Spider-Man games. Wolverine graait er op los met zijn alombekende klauwen. Nobody is safe!
Er duiken ook 2 cameo’s op in de Ain’t No Hero trailer. De eerste is Sabretooth die duidelijk een poging doet om Wolverine te helpen. Zou dit een tease kunnen zijn naar een team-up in de game?
De tweede cameo is voor de slechterik Lady Deathstrike. Hiermee bevestigd Sony en Insomniac Games de lang verwachte villain voor de story van Marvel’s Wolverine.

Marvel’s Wolverine is vanaf 15 september beschikbaar op PlayStation.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



