The Mummy heeft eerste teaser trailer te pakken

The Mummy

Iedereen heeft al wel eens een The Mummy film gezien. Of het nu met Tom Cruise of Brendan Fraser in de hoofdrol was, het waren (en blijven) toffe films. Misschien wel klassiekers, toch die uit 1999. Maar er is dus een nieuwe film op komst.

Deze wordt geregisseerd door niemand minder dan Lee Cronin, en die naam klinkt filmkenners, en in het bijzonder horrorfans zeker bekend in de oren. Hij maakte onlangs nog Evil Dead Rise.

De jonge dochter van een journalist verdwijnt spoorloos in de woestijn. De verscheurde familie is verbijsterd wanneer het meisje acht jaar later plotseling weer opduikt. Maar wat een vreugdevolle familiereünie had moeten zijn, verandert al snel in een ware en gruwelijke nachtmerrie.

Gepubliceerd door Praga

De oudste van Pragalicious, maar zeker niet minder 'delicious' dan het jonge grut van de crew. Als kleine jongen wilde hij een console kopen, maar dat mocht niet van zijn papa. Dus sprak hij de gevleugelde woorden: "Later, als ik groot ben, koop ik het allemaal zelf!" Als jonge snaak was hij met zijn korte broek, witte sokken en sandalen een vaste klant bij de lunaparken aan zee en op de kermis. Hij raakte in de ban van Snake en Pong, en ging al snel door naar Quake, Hexen, Doom, Wolfenstein 3D en Delta Force. Maar de echte game changers waren Quake 3 Arena (1999) en Unreal Tournament (1999). Praga beweert dat hij het buitenechtelijke (of moeten we buitenaardse zeggen) kind is van Indiana Jones en Lara Croft. We zullen hem maar in zijn geloof laten... (of tijdig zijn medicatie geven).

Eén opmerking over 'The Mummy heeft eerste teaser trailer te pakken'

  1. Deze heeft niets te maken met de mummy films van de jaren 90 maar is meer een remake van die van 1932 😉

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Ontdek meer van Pragalicious

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder