De My Mario-serie is geïnspireerd door Mario en zijn vrienden uit het Paddenstoelenrijk en verschijnt volgende maand in België.
My Mario is een reeks voor jonge kinderen gemaakte producten, games en ervaringen met personages uit het Paddenstoelenrijk, zoals Mario, Luigi, Prinses Peach en Yoshi. Kinderen kunnen alleen of samen met ouders en verzorgers genieten van leuke manieren om met deze personages te ontdekken, fantaseren en spelen.
De eerste producten in de My Mario-collectie worden op 19 februari uitgebracht in de My Nintendo Store. Later dit jaar zullen sommige My Mario-producten ook in Belgische winkels verschijnen.
De serie omvat ervaringen, producten en kledingstukken die zijn ontworpen omglimlachen op de gezichten van jonge kinderen en hun ouders te toveren. De producten zijn ontwikkeld in samenwerking met een breed scala aan partners, waaronder TOMY en Simba. Elk item is met zorg ontworpen om kinderen kennis te laten maken met het creatieve plezier dat spelen met Mario en zijn vrienden kan bieden.
