Na de samenwerking met The Simpsons had ik een FOMO- gevoel van jewelste. Nog geen maand later trakteert Epic Games ons opnieuw met een geweldige collab. Gisteren en vandaag, kwamen South Park en Fortnite met een trailer en meer details naar buiten.
Het hing al een tijdje in de lucht maar AFreshNut93 postte gisteren waar iedereen al stiekem op hoopte. Deze keer gaan ze mij niet liggen hebben (of wel?), en ga ik de Battle Royale toch eens terug opstarten.
Om iedereen warm te maken voor morgen werd er alvast een trailer op de wereld losgelaten. Vandaag konden we op de forums van Epic Games ook al enkele nieuwigheden opmerken, die op de map te vinden zijn.
- Cheesy Puffs: Kan zowel gebruikt worden om jezelf of teamgenoten te healen. Daarnaast kan het ook als ‘self-revive’ dienen of om vijanden schade toe te brengen.
- Stick of Truth: Misschien wel het zeldzaamste item in deze lijst. Hiermee ga je de cirkel en de storm een stap voor kunnen zijn, en je voor even een god wanen.
- Kenny’s Respawn Token: Jouw ultieme redmiddel wanneer je echt geëlimineerd bent. Dit item brengt je terug tot leven en geeft je een tweede kans om voor de overwinning te gaan.
Naast deze items krijgt Eric Cartman (who else?) een ego boost met zijn eigen Cartmanland. Terrance and Phillip maken ook hun opwachting in deze samenwerking en bij het voltooien van alle quests verdien je de Imaginationland Airship Glider.
Weer genoeg content om enkele weken zoet mee te zijn en vanaf morgen kunnen we er meteen invliegen! Na lang geen Fortnite gespeeld te hebben ga ik de game deze keer toch terug oppikken.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



