League of Legends, de bekendste MOBA game ter wereld was de laatste 24 uur onspeelbaar. Riot Games was snel op de hoogte van het probleem en er werd snel gewerkt aan een oplossing. De oorzaak van het probleem bleek een verlopen licentie te zijn.
Spelers over de hele wereld konden dus niet inloggen de afgelopen 24 uur omwille van een verlopen licentie. Riot Games had een digitale licentie voor League of Legends van 7 januari 2017 tot 7 januari 2026. Ze vergaten dus deze licentie te verlengen, een klein foutje van de firma. Dit is nu wel al opgelost en spelers kunnen weer zonder zorgen inloggen.
Het probleem werd blijkbaar gevonden doordat spelers wel konden inloggen door de datum van hun pc terug in de tijd te zetten. Van teamwork gesproken!
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



