Hoe zou het met de avonturen zitten van Wolnir en Auron_sagara in Path of Exile 2? Wie zal het zeggen… Hopelijk zijn de heren klaar voor de volgende update die er zit aan te komen. Deze is immers goed voor heel wat nieuwe content.
Ontdek nieuwe acts, neem het op tegen nieuwe eindbazen en weersta de Rise of the Abyssal in de nieuwe update van Path of Exile 2, The Third Edict. Er zijn geen limieten aan het levelen van personages en alle voortgang die je tijdens deze periode boekt, wordt opgeslagen in je account.
En er is een mooie boodschap van de ontwikkelaars: “Om de lancering van Path of Exile 2: The Third Edict aanstaande vrijdag 29 augustus te vieren, maken we de game voor het eerst gratis speelbaar, gedurende drie dagen op alle beschikbare platforms. Dit omvat de standalone client, Steam, Epic, Xbox X|S en PlayStation 5.“
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



