Iedereen heeft ongetwijfeld al gehoord van de indie survivalgame Subnautica. Deze duikgame krijgt in 2025 een langverwacht vervolg met Subnautica 2 dat begin 2025 in Early Access gaat.
Deze enorm populaire onderwater survival-crafting game uit 2014 leerde ons om te houden van de diepe oceanen van een buitenaardse wereld. Langs de andere kant moesten we ook voorzichtig genoeg zijn, want het gevaar loerde achter elk hoekje.
Nu krijgt deze game dus een langverwacht vervolg waarin meteen ook een van de meest gevraagde features wordt toegevoegd: en cöop mode! Veel meer raakte niet bekend met deze prachtige eerste Teaser Trailer. Maar lang moeten we niet wachten voordat we aan de slag kunnen met de game.
Subnautica 2 gaat in 2025 al in Early Access via het Xbox Game Preview op Xbox Series X|S en Windows PC.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



