Little Nightmares I en II zijn op z’n zachtst gezegd unieke en mooie games. Zweeds ontwikkelaar Tarsier Studios kondigde zonet hun nieuwste project aan op gamescom, genaamd ReAnimal. Dit belooft weer een pittige horrorrollercoaster te worden.
De aankondigingstrailer van ReAnimal doet ons weer huiveren zoals in 2017 en 2021. De horror single player gaat volledig dezelfde toer op als haar voorgangers Little Nightmares I en II.
De spanning die wordt opgebouwd in de game, en het gevoel van constant ogen in je rug te hebben, is zelfs in de trailer al merkbaar. De grauwe, duistere horrorsfeer en ondertussen gekende tekenstijl van Tarsier Studios gaat ook in ReAnimal terug te vinden zijn.
Na 3 jaar mogen we dus terug griezelen in een nieuwe game van Tarsier Studios en uitgever THQ Nordiq.
ReAnimal komt naar PC, PlayStation 5 en Xbox Series X/S. Op een releasedatum is het nog even wachten.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



