GSC Game World maakte de apocalyptische warmte van gisteren toch iets draaglijker. Zij losten namelijk een 35 minuten lang durende deep dive van STALKER 2: Heart of Chornobyl. En daar kwam heel wat info en content in voorbij.
De release van de first person survival-horror shooter was initieel gepland voor de winter van 2022. Door ondertussen gekende en logische redenen werd de game meermaals uitgesteld. Maar nu zou de game toch op 20 november moeten verschijnen…
Nabij Tsjernobyl en het omliggend gebied (The Zone) zijn er na een ontploffing in 2006 gemuteerde wezens beginnen ontstaan door buitennatuurlijke krachten. In al deze chaos dien je als overlevende het hoofd boven water te houden. Eén ding is zeker: moeilijke keuzes gaan sowieso gemaakt moeten worden.
Pragalicious wordt ondersteund door affiliate-opbrengsten. Als je op bepaalde links klikt via onze site, kunnen we daar aan verdienen zodat we deze website kunnen onderhouden en verbeteren.
Zelf aan de slag met STALKER 2: Heart of Chornobyl?
Pre-order de Xbox Series X|S-versie dan bij Coolblue.be.
Wat mogen we nu allemaal verwachten in STALKER 2? Het team van GSC Game World heeft uitgebreid de tijd genomen om een heel groot deel van de game uit de doeken te doen. In de deep dive van STALKER 2, die we konden zien op het Twitch kanaal van Xbox, kregen we maar liefst 35 minuten aan beelden en uitleg.
The Zone zal bestaan uit een gigantische open wereld van maar liefst 20 (unieke) regio’s die vrij te verkennen zijn. Ze zijn zo gebouwd dat het gevoel van vrijheid, eenzaamheid of angst extra hard zal weerspiegelen op ons als gamer.
Er gaat in totaal 3 uur aan cutscenes in de game aanwezig zijn. Daarnaast is er bewust gekozen om geen leveling systeem te hanteren. Dit betekent dus dat we de omgeving en haar gevaren extra goed gaan moeten observeren en leren kennen.

Ons personage Skif gaan we extra hard moeten soigneren. Op tijd eten, drinken en nood aan rust is dus een must om te overleven in deze bitterharde wereld. Om ons te beschermen gaan we maar liefst 35 wapens kunnen aanpassen of upgraden.
We mogen ons verwachten aan verschillende unieke vijanden en ook de natuur gaat een rol spelen. Zo zijn zowel wij als vijanden beter op onze hoede voor blikseminslagen en gaan we ons kunnen aansluiten bij groepen met elk hun eigen visie en overtuiging. In onderstaande deep dive van STALKER 2: Heart of Chornobyl komt er nog veel meer aan bod qua details.
De game verschijnt 20 november op Xbox Series X|S en PC. Sit back and relax!


