“Jij bezit Concord, Concord bezit jou niet.” Een sterk statement van gameplay animatie director Mark DeRidder bij Firewalk Studios. Concord, de aankomende online shooter die veel weg heeft van Overwatch, zou dus geen battle pass bevatten.
Concord, er is al heel wat over gezegd geweest. Weinig vernieuwend, degelijke gameplay maar een zielloze game. Een Guardians Of The Galaxy lookalike en ga zo maar door. Ik heb me wel geamuseerd met de beta maar ook ik heb mijn twijfels over hoe lang dit spel zal meegaan. Veel geld wil ik er dus niet insteken.
En dat moet ook niet blijkbaar. Mark DeRidder, die vroeger nog aan Call of Duty: Warzone werkte, laat weten wat we kunnen verwachten met de launch van Concord en wat erna. En dat is al zeker geen battle pass. Sterk, want iedere online shooter heeft tegenwoordig wel een soort van battle pass. Maar wat dan met nieuwe content?
Firewalk Studios belooft “nieuwe Freegunners, maps, modes en meer” na 23 augustus, de start van Concord. Alle nieuwe content zou zo ook gratis beschikbaar worden gemaakt. Concord is geen free-to-play spel maar kost €39,99 voor de standaard editie en €59,99 voor de deluxe editie. Die laatste bevat de “Northstar Freegunner pack”, skins dus, 72u eerder toegang. En de “Vale’s Monarch pack” die een skin bevat voor Vale en de Dead Reckoner Weapon Skin Pack.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



