Act 2 van Destiny 2: Echoes komt vandaag uit met nieuwe content. Deze bevat nieuwe Battlefield-activiteiten, twee nieuwe wapens, een vernieuwd wapen, vijf nieuwe attributen voor artefacten en nog meer ontwikkeling in het verhaal van de eerste episode van het jaar van The Final Shape.
In Act 2 moeten spelers meer informatie ontdekken over de Conductor, een mysterieuze vijand die de Vex in beroering brengt. De Guardians zetten hun reis naar het hart van Nessus voort met twee van de drie nieuwe Battlegrounds die vandaag beschikbaar zijn. De derde Battleground wordt volgende week geïntroduceerd met verhaalprogressie.
Het jaarlijkse Solstice-evenement keert ook terug tijdens Act 2 van Destiny 2. De Solstice brengt een nieuwe explorer-themaset met zich mee en een uitnodiging om deel te nemen aan de Bonfire Party voor nog meer beloningen.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



