Electronic Arts is nog steeds een van de grootste, misschien wel de grootste, ontwikkelaar en uitgever van entertainmentsoftware. En met die software bereiken ze miljoenen mensen. Een uitgelezen kans om door de implementatie van in-game advertenties die mensen te bereiken, en vooral een extra cent te verdienen.
De implementatie van die in-game advertenties is ook iets waar EA’s CEO Andrew Wilson aan denkt. Dat liet hij verstaan in een babbel met aandeelhouders en investeerders. Al liet hij wel meteen verstaan dat zijn ideeën zich nog in een vroeg stadium bevinden.
Hij vertelde daar het volgende over: “Kijkend naar de vele, vele miljarden uren die men spendeert aan het spelen, creëren, bekijken en verbinden (binnen onze games), verwachten we dat advertenties de kans bieden om betekenisvolle groei voor ons teweeg te brengen.”
Verwacht nu niet dat we binnenkort gebombardeerd gaan worden met reclame en ads in grote titels als EA Sports FC of Battlefield. Ook daar is Wilson duidelijk over.
“We zullen daar heel zorgvuldig mee omgaan, maar we hebben op dit moment interne teams binnen het bedrijf die bekijken hoe we heel doordachte implementaties kunnen maken binnen onze game-ervaringen.”
Ik ben alvast benieuwd hoe die in-game ads er zullen uitzien. En vooral, of er er effectief zullen komen.
Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



