Begin 2024, vanaf 12 april om precies te zijn, moet de allereerste Fallout-serie te zien zijn op Amazon Prime.
Tot op dit moment hebben we helaas nog niets van bewegend materiaal te zien gekregen. Maar de foto’s die via Vanity Fair de wereld ingestuurd werden, doen alvast het beste beloven!
Zo krijgen we een eerste blik op het hoofdpersonage Lucy. Ze wordt gespeeld door Ella Purnell die je misschien kent van Yellowjackets. Ook maken we kennis met de andere protagonisten: Maximus én The Ghoul, gespeeld door Walter Goggins.
Het lijkt er bovendien op dat de Fallout-serie zeer dicht bij het bronmateriaal van Bethesda blijft. Zo zijn de Vault dwellers, de Brotherhood of Steel en de Ghouls van de partij. De ontwikkelaar beschouwt de reeks dan ook als echt Fallout-canon.
En geen zorgen, ook Vault Boy zal aanwezig zijn. Als we de geruchten mogen geloven zouden we zelfs het ontstaansverhaal te zien krijgen van deze iconische mascotte.
Stay Tuned!









Ontdek meer van Pragalicious
Abonneer je om de nieuwste berichten naar je e-mail te laten verzenden.



