Tijd om aan het werk te gaan! Amalur heeft je weer nodig. Telogrus, de God van de Chaos, is ontwaakt en bedreigt niet alleen de vrede in Amalur, maar wil de hele wereld in een rijk van chaos veranderen.
En dus is het aan ons, de Fateless One, om aan het werk te gaan en Telogrus te stoppen voor hij zijn snode plannen kan uitvoeren.
De nieuwe grote uitbreiding Fatesworn begint na de gebeurtenissen van het hoofdspel en biedt een nieuwe hoofdverhaallijn met meer dan 6 uur gameplay.
Daarnaast is er een nieuwe omgeving, verschillende nieuwe quests en missies, nieuwe Chaos Realm dungeons over heel Amalur, een nieuwe gameplay mechanic, nieuwe wapens en armor, nieuwe vijanden, en nog veel meer.
Ook verhoogt de level cap naar 50, en bevat de expansion een nieuwe soundtrack van de beroemde componist Grant Kirkhope. Fatesworn vereist het basisspel Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning.